RN65C3161DRSL
MFR.Part #
RN65C3161DRSL
JLCPCB Part #
C1805077
Description
-65℃~+175℃ 3.16kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors