WSR2R7500FEB
MFR.Part #
WSR2R7500FEB
JLCPCB Part #
C4222881
Description
-65℃~+275℃ 2W 750mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS