WSR2R6800FEK
MFR.Part #
WSR2R6800FEK
JLCPCB Part #
C3942518
Description
-65℃~+275℃ 2W 680mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS