WSR2R6700FTA
MFR.Part #
WSR2R6700FTA
JLCPCB Part #
C4184186
Description
-65℃~+275℃ 2W 670mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount