TNPW0805287RDHEA
MFR.Part #
TNPW0805287RDHEA
JLCPCB Part #
C2131051
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS