BFC233911333
MFR.Part #
BFC233911333
JLCPCB Part #
C3296600
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS