CMF703K3200FKRE70
MFR.Part #
CMF703K3200FKRE70
JLCPCB Part #
C1795640
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors