TNPW08051K50BYCN
MFR.Part #
TNPW08051K50BYCN
JLCPCB Part #
C4286801
Description
-55℃~+125℃ 1.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount