SA40A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA40A-E3/54
JLCPCB Part #
C1975919
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 40V 44.4V 500W@10/1000us 64.5V 7.8A TVS Unidirectional DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS