WSR2R4990FEA
MFR.Part #
WSR2R4990FEA
JLCPCB Part #
C4349776
Description
-65℃~+275℃ 2W 499mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS