WSR2R4750FTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R4750FTA
JLCPCB Part #
C4352891
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 2W 475mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount