WSR2R3870FEK
MFR.Part #
WSR2R3870FEK
JLCPCB Part #
C4306152
Description
-65℃~+275℃ 2W 387mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS