BFC237511222
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237511222
JLCPCB Part #
C6132272
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS