P0805Y2211BBT
MFR.Part #
P0805Y2211BBT
JLCPCB Part #
C3966778
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount