WSR2R3760FBA
MFR.Part #
WSR2R3760FBA
JLCPCB Part #
C4048637
Description
-65℃~+275℃ 2W 376mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount