WSR2R3500FEA
MFR.Part #
WSR2R3500FEA
JLCPCB Part #
C3950795
Description
-65℃~+275℃ 2W 350mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS