WSR2R3320FEK
MFR.Part #
WSR2R3320FEK
JLCPCB Part #
C3939032
Description
-65℃~+275℃ 2W 332mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS