RNC50J7061BSRE8
MFR.Part #
RNC50J7061BSRE8
JLCPCB Part #
C3491215
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors