WSR2R2000FEA
MFR.Part #
WSR2R2000FEA
JLCPCB Part #
C843887
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS