WSR2R1800FEB
MFR.Part #
WSR2R1800FEB
JLCPCB Part #
C4319481
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS