RN65D6192FRE6
MFR.Part #
RN65D6192FRE6
JLCPCB Part #
C3533814
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors