WSR2R1740FBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R1740FBA
JLCPCB Part #
C3954643
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 174mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount