WSR2R1700DEK
MFR.Part #
WSR2R1700DEK
JLCPCB Part #
C3925284
Description
-65℃~+275℃ 170mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS