Y0007100R800B9L
MFR.Part #
Y0007100R800B9L
JLCPCB Part #
C1464133
Description
-55℃~+125℃ 100.8Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS