WSR2R1120FEK
MFR.Part #
WSR2R1120FEK
JLCPCB Part #
C3954729
Description
-65℃~+275℃ 112mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS