BFC238322134
MFR.Part #
BFC238322134
JLCPCB Part #
C3799123
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 130nF 220V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS