ERL074K2200FKEA500
MFR.Part #
ERL074K2200FKEA500
JLCPCB Part #
C3499186
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors