RN55E8250FB14
MFR.Part #
RN55E8250FB14
JLCPCB Part #
C3354208
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors