CRCW080515K0FKEB
MFR.Part #
CRCW080515K0FKEB
JLCPCB Part #
C4231679
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS