Y00621K38000Q9L
MFR.Part #
Y00621K38000Q9L
JLCPCB Part #
C1477384
Description
-55℃~+125℃ 1.38kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS