WSL2010R3500FEK
MFR.Part #
WSL2010R3500FEK
JLCPCB Part #
C4313579
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 350mΩ 500mW ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS