RN50E7501BRSL
MFR.Part #
RN50E7501BRSL
JLCPCB Part #
C1816266
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors