DE2B3SA151KN2AT01F
MFR.Part #
DE2B3SA151KN2AT01F
JLCPCB Part #
C19300803
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 250V、300V X1、Y2 ±10% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS