DE2E3KY332MA2BM01
MFR.Part #
DE2E3KY332MA2BM01
JLCPCB Part #
C19399886
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 3.3nF X1、Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS