VX60M100CHM3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX60M100CHM3/P
JLCPCB Part #
C6750173
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 30A 320uA@100V 820mV@30A TO-220AB Schottky Diodes ROHS