VX40M100CHM3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX40M100CHM3/P
JLCPCB Part #
C6350520
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20A 220uA@100V 760mV@20A TO-220AB Schottky Diodes ROHS