ERL071K8000GKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL071K8000GKEK500
JLCPCB Part #
C3563663
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors