VX60170PWHM3/P
MFR.Part #
VX60170PWHM3/P
JLCPCB Part #
C3757522
Description
1 Pair Common Cathode 170V 200uA@170V 30A 840mV@30A TO-247AD Schottky Diodes ROHS