VX60100PWHM3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX60100PWHM3/P
JLCPCB Part #
C6604531
Package
TO-247AD
Description
1 Pair Common Cathode 100V 30A 700uA@100V 790mV@30A TO-247AD Schottky Diodes ROHS