MBR60100CT
Extended
Manufacturer
OSEN
MFR.Part #
MBR60100CT
JLCPCB Part #
C51949601
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 100V 350A 5uA@100V 60A 900mV@30A TO-220AB Schottky Diodes ROHS