VTVS63ASMF-M3-18
MFR.Part #
VTVS63ASMF-M3-18
JLCPCB Part #
C6925979
Description
-55℃~+175℃ 1 108V 227pF 3.54A@10/1000us 400W@10/1000us 50nA 63V 70.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS