VTVS36ASMF-M3-08
MFR.Part #
VTVS36ASMF-M3-08
JLCPCB Part #
C1856662
Description
1 342pF 36V 400W@10/1000us 45.2V 50nA 6.24A@10/1000us 61V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS