VS-VSKL56/16
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-VSKL56/16
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.6kV 135A 150mA 200mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS