VS-VSKC56/16
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-VSKC56/16
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.36kA 1.6V 1.6kV 60A - Diodes - General Purpose ROHS