Y16265K70000T0W
MFR.Part #
Y16265K70000T0W
JLCPCB Part #
C4336061
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.7kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount