VS-C16CP07L-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-C16CP07L-M3
JLCPCB Part #
C3757907
Package
TO-220AC
Description
1.7V@16A 16A 650V 85uA@650V TO-220AC Schottky Diodes ROHS