VS-8TQ100-M3
MFR.Part #
VS-8TQ100-M3
JLCPCB Part #
C468137
Package
TO-220AC-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 550uA@100V 850A 880mV@16A 8A TO-220AC-2 Schottky Diodes ROHS