VS-8TQ060-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-8TQ060-M3
JLCPCB Part #
C6750073
Package
TO-220AC
Description
550uA@60V 60V 880mV@16A 8A TO-220AC Schottky Diodes ROHS