VS-60EPU06-N3
MFR.Part #
VS-60EPU06-N3
JLCPCB Part #
C468120
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.35V@60A 50uA@600V 600V 60A 81ns TO-247AC Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS