VS-45EPS12L-M3
MFR.Part #
VS-45EPS12L-M3
JLCPCB Part #
C468103
Package
TO-247AD-2
Description
-40℃~+150℃ 1.14V@45A 1.2kV 100uA@1.2kV 45A 500A Independent TO-247AD-2 Diodes - General Purpose ROHS